Буденність війни – LEGO Саморобки – Світові майстри

Полякам вдалось не тільки з “Відьмаком”. Є у них люди, що роблять не менш цікавий проект, хоча і не такий популярний. Ми говоримо про Jakub Różalski, котрий є творцем декількох цікавих вигаданих всесвітів, зокрема “1920+”, “Wolfpack-1863” тощо…

Але сьогодні мова не про нього, а про тих, кого надихає його творчість. Декілька будівельників з LUG “Zbudujmy to!” утворили об’єднання заради створення проєкту за мотивами гри “Iron Harvest”, автором якої і є вищезгаданий художник. Це історія війни в альтернативному всесвіті між трьома країнами: Поланія, Русвіт та Саксонія (доволі прозорі аллюзії, на наш погляд).

Найбільш численна лінійка мехів Поланії, над якою працювали Mateusz Waldowski, bialy_bricks, Maciej Ramlo, BardJaskier.

За бойові машини Саксонії маємо дякувати Przemysław, Grzegorz Ludwiczek и CTR Bartosz. Їх дещо менше, але якісно вони аж ніяк не гірші.

На превеликий жаль, техніка Русвіту наразі відсутня, але ми сподіваємось, що це не кінець проєкту і її буде представлено згодом.

Війна – рушійна сила прогресу, технології проникають в повсякдення людей, що відображено в роботах pooliester_ и Pawel Laskowski

TLG старанно обходить тему війни. І правильно робить: насилля в світі і так чимало.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *