Мрія стає реальністю – LEGO IDEAS HOME ALONE

21 жовтня 21 року – фантастичний день для української спільноти фанатів LEGO і українського Майстра – Алекса Сторожука (ака Adwind). День коли дитяча казка оживає і стає реальністю! Сьогодні відбулася довгоочікувана презентація набору LEGO Ideas 21330 Home Alone House, про яку ми всi мріяли майже 2 роки.

Ніякі слова у всесвіті не можуть описати, наскільки я безмежно щасливий і вдячний! Lego Ideas Home Alone – втілення самого великого набору LEGO IDEAS в історії! Дякую кожному з вас, хто зробив це можливим!

Чи міг десятки років тому звичайний український хлопчик, який з захватом дивився стрічку “Один вдома”, уявити,  що одного дня він подарує казковий квиток в цей прекрасний яскравий момент дитинства сотням тисяч людей по всьому світу?

Ймовірно нi… але щороку  на різдвяні свята, насолоджуючись знайомими кадрами нестаріючого фільму, він знову повертався в цей безтурботне казковий час.

I ось, cтавши дорослим, він згадав давно забуте хобі – захоплення конструктором LEGO. Одного разу, в такий передноворічний вечір його відвідала божевільна ідея, а що як вiдтворити новорічну казку про забутого удома хлопчика в детальки улюбленого конструктора?

І ось через кілька років наполегливої праці і очікування політ фантазії реалізувався неймовірним результатом! У це різдво кожен дорослий зможе знайти на полиці магазину, а може і під ялинкою, найбільший набір LEGO IDEAS в історії і відправитися у казкову святкову пригоду дитинства з героями фільму HOME ALONE!

Особливий подарунок для автора – для його набору компанія Lego випустила нову унікальну деталь – дверцятку з віконцем для домашніх тварин, а також власні “пасхальні” автономери фургона і власну сторiнку про автора в інструкції.

Наша редакція вболівала за цю роботу з самого початку, ми знайомили вас з автором і розповідали про його витвір, разом очікували і нарешті можемо побачити фiнальний продукт. Що ж, давайте розглянемо уважніше!

З першого погляду набір дуже схожий на початкову роботу автора. Вдивляючись в деталі фасаду ми можемо побачити деякі незначні відмінності – змінено виконання вікон, віконниць і арки вхідних дверей, а будинок обзавівся цокольним поверхом. Але найбільше звертає на себе увагу те, що з’явився фургон Гаррі і Марва. Він чудово доповнює кольорову палітру композиції і розширює ігрову складову.

Мабуть найбільшою переробкою, яку внесли дизайнери LEGO (Antica Bracanov, Enrique Belmonte Beixer, Kirsten Bay Nielsen) – це зміна принципу розкриття будівлі і доступу до інтер’єру. Передні частини фасаду розкриваються, і перед нами, як на долоні, з’являються всі кімнати будинку, наповнені безліччю пасток і дрібниць з фільму.

Більшість елементів і небезпек, що підстерігають грабіжників, були розроблені самим Алексом, але він захоплювався тим, як дизайнери LEGO допомогли ще більше поліпшити дрібниці і деталі, що створюють відсилки до багатьох сцен з фільму. У наборі навіть реалізована пастка з падаючим праскою, і мініфігурка Марва має її кінематографічний відбиток на альтернативному зображенні обличчя.

Персонажів в наборі теж стало більше. З’явилися додаткові мініфігурки лячного сусіда з лопатою та матусi Кевіна. Тепер можна відтворити майже всі сценки з фільму.

Не будемо розкривати всіх деталей і “пасхалок” цього чудового набору заздалегідь, а надамо слово нашому сьогоднішньому герою, Алексу Сторожуку, на урочистій презентації та зустрічі з автором набору. Попереду ще багато цікавого!

А ця подія – яскравий приклад того, що мрія не має кордонів, а прагнення і творчість допоможе досягти будь-яких висот. Творіть, будуйте і мрійте!

 

1 Reply to “Мрія стає реальністю – LEGO IDEAS HOME ALONE

  1. Навіть не знав, що LEGO Ideas 21330 Home Alone House – українського походження! Клас!
    Це – величезна подія для всієї української спільноти поціновувачів LEGO та фантастичний приклад для всіх, хто будує власні моделі та мріє про реліз в LEGO Ideas!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *