Where Have All the Flowers Gone? – LEGO Саморобки – Українські Майстри

Мистецтво – дивовижний феномен, немов ланцюгова реакція, воно надихає собою на нову творчість. Наша сьогоднішня історія почалася в далекому 1955 році, коли світ перебував у вирі Холодної Війни наддержав. Американський бард Пітер Сігер надихнувся прочитаним романом Михайла Шолохова «Тихий Дон» і ставив собі одвічні питання.

За мотивами колискової з роману він написав такі рядки, які наспівував, сидячи в літаку – “Де всі квіти? Їх дівчата зібрали. А де всі дівчата? Вони вийшли заміж. А де ж чоловіки їх? Всі вони в армії”. Несподівано один пасажир сказав своїй дружині: «Коли ж вони, нарешті, навчаться ?!», маючи на увазі своїх дітей. Так зародилися перші куплети однієї з найвідоміших політичних пісень. 1960 року її дописав Джо Хікерсон і почали виконувати багато відомих виконавців на тлі війни у ​​В’єтнамі і великих змін в західному суспільстві. Так почався новий виток, а пісня надихнула творців культового фільму “Форрест Гамп”, де і прозвучала в якості саундтреку.

Maxim Baybakov часто наповнює свої роботи символічним змістом і змушує глядача задуматися на складнi питання. Надихнувшись цією піснею, у виконанні “The Kingston trio”, він візуальною мовою композиції з LEGO задає глядачеві питання – “Where Have All the Flowers Gone? When will they ever learn ?!”

Ось така довга подорож мистецтва – від “Тихого Дону” до роботи Максима Байбакова. А насолодитися роботою пропонуємо під музичну композицію, яка стала іскрою для автора.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *