Lazareth LM 847. Кінь чотириколісний – LEGO Саморобки – Всесвітні Майстри

Модель мотоцикла Lazareth LM 847 від Alexandre Rossier вражає не менше, ніж оригінал від французсько-швейцарської компанії. Реальна машина створена 2016-го року. Двигун Maserati на вісім циліндрів об’ємом 4,7 л несуть 4 колеса.

требушет

Володар кам’яних брил – LEGO Саморобки – Українські Майстри

Требюше завжди був і залишається одним із найцікавіших і найвідоміших осадних машин середньовіччя. Завдяки простому механізму і відносно нескладній будові, він мав досить широке використання у війнах минулих часів.

lego moc

Тримай кермо – LEGO Саморобки – Всесвітні Майстри

Це може видатись дивним, але ця робота в першу чергу привернула нашу увагу використанням деталі 30663 (кермо) для створення текстури поверхні. Загалом композиція сюрреалістична, як і більшість інших робіт від timofey_tkachev.

white lotos priest lego moc

Жриця Білого Лотоса – LEGO Саморобки – Всесвітні Майстри

jaapxaap продовжує дивувати нас використанням кольорів, які, здавалось би, абсолютно не личать роботам подібної тематики. В цій саморобці ми бачимо використання градієнту кольорів від темно-коричневого до жовтогарячого.

саморобка lego karak kadrin

Фортеця Карак Кадрін – LEGO Саморобки – Українські Майстри

Всесвіт Warhammer Fantasy не настільки популярний серед спільноти LEGO, як, наприклад, Середзем’я, але для Dwalin Forkbeard він – невичерпне джерело натхнення. Цього разу на нас чекає авторське бачення однієї з найвідоміших фортець гномів, Карак Кадрін.

lego moc dinosaur

Сезон посухи – LEGO Саморобки – Всесвітні Майстри

Незалежно від того, наскільки гарним був врожай в сезон дощів, завжди є що збирати і в засуху: лікарські рослини та спеції є найбільш бажаними поміж іншого. Цю місію покладено на “umnakekeli”, або “постачальників”.

Від них не втечеш – LEGO Саморобки – Українські Майстри

Добре це чи ні, але милі і, до певної міри, прості в конструюванні брікхеди все частіше і частіше з’являються в новинах. Мабуть, саме тому вони набули такої популярності. А ще в новинах постійно з’являються політичні діячі.

Час подорожувати – LEGO Саморобки – Всесвітні Майстри

Літо – час пригод, і Travis Brickle відправив своїх героїв у подорож за скарбами Марко Поло. Проте, зловісний Лорд Зловісний намагався привести в дію свою секретну зброю (ножиці) і завадити мандрівникам дістатися дому.

Стережись! – LEGO Саморобки – Всесвітні Майстри

Ralf Langer увірвався до світової LEGO-спільноти несподівано та яскраво, відразу здивувавши всіх технічним виконанням робіт. Його саморобки масштабні та цікаві завдяки конструкційним рішенням. Цього разу ми розглянемо невеличку його роботу, але від того не менш вражаючу.

legomoc royal academy

Бібліотека Королівської академії – LEGO Саморобки – Всесвітні Майстри

Вам обов’язково сподобається робота Markus Rollbühler з його серії середньовічних фентезійних будівель, які він розпочав з вітряка. Про вітряний млин ми вам розкажемо згодом, а сьогодні – бібліотека Королівської академії.

arale gatchan lego moc

Двоє з яйця – LEGO Саморобки – Всесвітні Майстри

Arale и Gatchan. Напевно, ці імена ви чуєте вперше, між тим в Японії ці персонажі супер популярні. LEGO 7 чудово передав милий і веселий стиль аніме не тільки в майстерно підібраних позах героїв, але і в кольорах.

Ведмідь та чарівна діва – LEGO Саморобки – Всесвітні Майстри

“Гра Престолів” вважається одним із найкращих серіалів останніх років, і любителі фентезі просто не можуть минути його стороною. Bartezz Brick витратив більш ніж 20000 деталей та 5 місяців на те, щоб відтворити сцену із 7 епізоду 3-го сезону.