Adventurers: Египетскі Хроніки — Ретроспектива

«Adventurers» – це авторська тема LEGO, яка була представлена в 1998 році, ще до епохи ліцензійних серій, таких як Indiana Jones. Забавно, що назва перекладається як “Шукачі Пригод” або “Авантюристи”, а її сюжет і стилістика багатьом здавалася відсилкою до “цього самого” фільму. Але головний герой теми все ж таки не Індіана Джонс, а австралійський шукач скарбів на ім’я Джонні Тандер (Джонні Грім), також відомий як Сем Грант або Джо Фріман.

Інші персонажі також дуже нагадують образи кіноперсонажів – Доктор Кілрой відсилає до батька Інді, серу Генрі Джонса. В Жінці-археологині, Піппіт Рід, супутниці і подрузі Грома, яка знімає всі його пригоди на камеру, вгадується Меріон Ревенвуд. А лиходій на ім’я Сем Сіністер нагадує гестапівця Арнольда Тота. Менш схожий персонаж фон Барон нагадує нам антагоніста Індіана Джонса – Рене Беллока. Можливо ви також пам’ятаєте дивовижну на ті роки фігурку пілота, і у нього також було своє ім’я – Гаррі Кейн.

Вся лінійка наборів Adventurers була розбита на 4 підтеми: Egypt, Jungle, Dino Island і Orient Expedition. Але найпершим та іконічними стали звичайно ж єгипетські пригоди 1998-1999 років. Щоб згадати ці прекрасні набори давайте сьогодні пограємо в невелику гру. А допоможе нам в цьому майстер GunnBuilding. Він створив рімейки культових наборів з рівнем деталізації сьогоднішнього дня і з використанням нових типів деталей. Щож, скрольте повільніше – оцініть його роботи і спробуйте згадати, яким набором серії Adventure (Egypt) вони натхненні. Під ними будуть розміщуватися оригінальні набори Lego. Щож, поїхали!

5918: Scorpion Tracker.

5938: Oasis Ambush

5978: Sphinx Secret Surprise 1998

5948: Treasure Raiders (redux)

Bricker - Конструктор LEGO 5948 Экспедиция в пустыню (Treasure Raiders)

5928: Bi-Wing Baron

5988: Temple of Anubis

Впоралися? Не сумніваємося!

А тепер трохи ускладнимо завдання – надалі не такі відомі набори серії, які рідше зустрічалися в продажу і не і не у всіх країнах.

2996: Adventurers Tomb

5958: Mummy’s Tomb

2995: Adventurers car

5919: Valley of the Kings

І ще трохи авторських робіт на тему пошуку скарбів в пустелі …

The Baron’s Half-track
Desert Explorer
At the Campsite

At the Tomb

Treasure Tomb

Adventurer’s Biplane

Далі буде…

1 Reply to “Adventurers: Египетскі Хроніки — Ретроспектива

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *