Harry’s Pottery – LEGO Саморобки – Українські Майстри

Новий розділ від Майстра історій мовою lego-архітектури – “порцеляновий будиночок”. Maxim Baybakov цього разу використав дуже тонкий і вишуканий хід, наче фарфор.

Робота на перший погляд виглядає сірою, і не такою ефектною, як попередні, але використання нюансу як основи побудови композиції розкривається тим більше, чим більше вивчаєш роботу. Гра фактури і півтонів не робить будівлю простою або нудною, проте тонко зосереджує всю увагу на найважливіших деталях. Автор дає шанс розглянути посудну лавку, а далі переводить ваш погляд на одне з вікон, де сховалася пасхалка – фарфоровий гарнітур із мультфільму “Красуня і чудовисько”.

Лавка посуду виконана у стилі різьблених дерев’яних фасадів. Незвичайне поєднання деталей lego створюють нові прості, але витончені східні форми. А такi загадкові скляні вітрини, наповнені різноманітним посудом.  Дивовижна архітектура першого поверху не виглядає чужорідною у типовому європейському фасаді будівлі завдяки грі напівкруглих форм анкерних вікон, змішаних із класичним рустом.

Максим не був би собою, якби не використав у назві гру слів, як у попередніх роботах. Harry’s Pottery зовсім не про чарівника з Хогвартсу, а про маленькі китайські магазинчики посуду china pottery.

Ну i як же без історії! Цього разу вона наповнена іронією – фарфор дуже крихкий посуд, і вам потрібно бути гранично акуратними. Але на жаль, не завжди цього достатньо.

Цей архітектурний шедевр звичайно не залишився непоміченим. Вітаємо автора з черговою публікацією на найпопулярнішому у світі блозі про Lego – The Brothers Bricks!

https://www.brothers-brick.com/2021/12/04/harrys-pottery-shop-accident/

І як ви здогадуєтеся, за легкими на вигляд фасадами Майстра завжди ховається айсберг шедевральної техніки їх виконання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *