Зустріч з автором набору 21330 Home Alone House

30-го жовтня наш журнал організував зустріч із Алексом Сторожуком (aka Adwind), українським Лего-Майстром та автором мега-набору Lego Ideas 21330 Home Alone!

Цей унікальний набір стане світовою сенсацією цього Різдва та одним із найбажаніших подарунків для сотень тисяч людей. Всі українські ЗМІ наввипередки поспішають повідомити про цю епохальну подію, і ми були раді що Алекс погодився провести першу презентацію набору саме для хлопців з української спільноти фанатів Lego – UkrBricks, членом якої він є – та для читачів The Base Plate Journal.

Це перший та найбiльший набір Lego Ideas, який створив український автор! Зазвичай компанія LEGO влаштовує публічну презентацію набору та зустріч із фан-дизайнерами в одному з магазинів LEGO тієї країни, в якій проживає автор. Проте в Україні немає офіційних LEGO-сторів, тому компанія вирішила відсвяткувати цю подію, запросивши Алекса до головного офісу компанії в Данії. Ми не могли залишити українських фанатів без такого свята та організували невеликий захід силами редакції BPJ з онлайн-стрімом.

Під час інтерв’ю Алекс розповів багато подробиць про роботу над проектом після закінчення процесу голосування та перемоги у Lego Ideas до створення фінального набору разом із дизайнерами компанії LEGO.

Після інтерв’ю відбулася тепла зустріч із шанувальниками, фото- та автограф-сесії, а далі всі охочі допомагали закінчити складання першого набору.

Одразу після заходу Алекс вирушив у подорож до Данії на зустріч із дизайнерами LEGO, які працювали разом із ним над підсумковим варіантом набору.

Запрошуємо вас також подивитися авторський влог Алекса про його поїздку до Данії.

1 Reply to “Зустріч з автором набору 21330 Home Alone House

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *