Різдвяні історії – LEGO Саморобки – Свiтовi майстри

У нас склалася чудова різдвяна традиція – в грудневу пору публікувати невелику історію з життя Санта-Клауса. А щороку розповідає нам ці історії талановитий майстер- Andrea Lattanzio.
В минулих його роботах ми дізналися, як на північному полюсі в клопотах проходить підготовка головного вчарівника до свята Різдва. І сьогодні ми можемо споглядати хатинку Санти, в якій він проживає, і мабуть наодинці. Робота, як завжди, має ідеальний баланс деталізації і витонченості, що поєднується з приголомшливим почуттям кольору. Прекрасно створена ілюзія засніженого даху маленького будиночка і дерев навкуруги, що обліпленi снігом. І хоча не зрозуміло, де ж зберігається пікап, на якому Санта їздить за ялинкою, в цьому році він мабуть вирішив користуватися собачою упряжкою.
santa lego houseЧому ж ми вирішили, що Санта тут живе один? Ракурс, будиночок і оточення як дві краплі води схожi та відносять нас до іншої роботи автора – “Уолден, або Життя у лісі”, створену за мотивами однойменної книги Генрі Девіда Торо від 1984 року. Торо провів два роки, два місяці і два дні в відокремленому будиночку і написав про цей досвід книгу, в якій хотів дати зрозуміти сучасникам, з їх культом матеріального успіху, що добре і щасливо жити можна і поза суспільством, задовольняючи всі природні потреби власною працею.
Walden, or, Life in the WoodОсь такі цікаві історії можуть ховатися в одній маленькій різдвянiй сценці.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *