Як же з тобою кольорово!!! – LEGO Саморобки – Українські Майстри

Блог про LEGO, та й назва натякає – але це не про конструктор.
О понедiлках є традицiя розповiдати про роботи Українських Майстрiв. Тому ми хочемо представити вам дивовижну роботу українського Майстра з великої літери, Maxima Baybakova.
У середовищі AFOLiв України (дорослих любителів ЛЕГО) частою проблемою є нерозуміння такого захоплення з боку родичів, або куди гірше подружжя. Iнколи вони вважають дане захоплення дитячим або просто дурістю, а іноді LEGO може стати навіть причиною сімейних чвар або скандалів. Такий стан справ звичайно ж не сприяє творчому будівництву і, в кращому випадку, перетікає в фонове колекціонування, можливо навіть приховане.
Rainbow by Maxim BaybakovАле це не про нашу дружню пару. До LEGO-захоплення Maxima Baybakova його кохана дружина ставиться з повагою, заохочує і бере участь. Її любов і підтримка дарує натхнення і музу для творчості, яке реалізується за допомогою кубиків LEGO.
Ті, хто уважно стежили за минулими роботами автора, можуть згадати двох закоханих з фотоапаратом на вуличці його Лего-міста. Так у творчості відобразилися емоції зі спільних реальних подорожей.

А в цій “веселковiй” роботі дивовижно і глибоко філософськи обiгранi сімейне взаєморозуміння і любов, що дають сили для польоту думки і мистецтва!

“Життя красиве, коли кольорове,
Значить получилося, дякувати Богу” (c) Скрябин

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *