Home Alone. McCallister’s House – LEGO Саморобки – Українські Майстри

Сьогодні історичний день для української LEGO-спільноти! Перший набір Українського Майстра, “Home Alone. McCallister’s House”, набрав 10000 голосiв за програмою LEGO IDEAS i може пiти в серiю! “Винуватцем” сьогоднішнього свята є скромний AFOL з м.Вінниці –Adwind. Його дебютна робота була подана на оцінку світовї LEGO-спільноти і удостоїлася найбільшого визнання! На створення цього цікавого набору автора надихнула щорічна традиція перегляду нестаріючої комедії “Один вдома” в різдвяні свята і кохана дружина, яка також брала участь у створенні.
Home Alone
Набір, представлений автором (не серійний набір), складається з 3000 деталей. Будинок МакКаллістерiв має два поверхи, повний меблів і речей з фільму, і, звичайно, мансарду. Зовні є невеликий будиночок на дереві з мотузкою, яка пов’язує його з основною будiвлею, щоб допомогти Кевіну втекти. Головний дах і дах кухні знімаються, а сам будинок можна відкривати, щоб ви могли відтворити сцени з фiльму і створити свої власні історії! Тут ви можете побачити: головний зал, кухню і їдальню, цегляні сходи, спальню для мами і тата, кімнату База, 2 ванні кімнати, комори. Є 3 мініфігурки: Кевіна, Гаррі і Марва.
А ще, за заявою автора, в моделі заховано “пасхальне яйце” для найуважнiших шанувальників.

Редакція сайту щиро вітає Майстра з цим великим досягненням для нього і всiєї української LEGO-спільноти! З нетерпінням чекаємо щоб ця робота стала серійним набором.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *