Селище без маглів – LEGO Саморобки – Українські Майстри

Дивина, але світ Гаррі Поттера не часто викликає запитання по географії, розташуванню населених пунктів, відстані між ними тощо. Напевне ви гадаєте, що Хогвардс знаходиться в передмісті Лондона, а селище Хогсміт – ну-у-у… теж десь поруч.

Коли ми готували цей матеріал, заглибились трохи більше в вивчення цього питання. Виявляється, станція Хогсміт і сам населений пункт знаходяться на великій відстані один від одного. Проте, все це не має значення, коли мова йде про ЛЄГО. Адже тут важливе що? Правильно, – композиція, кольори, деталі. І в саморобці від Ice2bu всього цього є вдосталь.

Вся сцена виконана в казковій атмосфері, кожен будиночок має індивідуальний стиль і виконання, безліч знайомих персонажів. Цікаво і те, що робота побудована не в одній площині, заради фотографій, але і вглиб, утворюючи вулиці, провулки, площу…

Фотографії – це, звичайно ж, прекрасно. Але тільки вам, нашим читачам, по секрету скажемо: для того, щоб потрапити в Хогсміт, не потрібно їхати в Англію. Можна просто прийти в київський магазин Constructors і на власні очі побачити цю прекрасну саморобку!

лего самоделка гарри поттер

lego moc harry potter

Хогсмит из ЛЕГО самоделка

lego hogsmith station moc

hogwards lego саморобка

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *