“Чистий” стімпанк – LEGO Саморобки – Світові майстри

Стімпанк доволі часто трапляється нам на теренах лєго-творчості. Але не все, що зроблено в кольорах redish brown чи pearl gold, можна назвати стімпанком. Багатьом здається, що хаотичне скупчення деталей саме таких кольорів автоматично долучає його роботу до цього стилю. Але це зовсім не так…
Дуже рідко зустрічаються роботи, схожі на ту, про яку сьогодні піде розмова. Markus Ronge збудував приголомшливу саморобку в стилі стімпанк і довів, що в першу чергу важлива ідея і форма. Білий – чистий, святковий і піднесений. Його важко уявити разом з механізмами, мастилом і парою. Проте саме цей колір є домінуючим в саморобці і напрочуд вдало вирізняє її серед інших робіт цього жанру. Червоним позначені труби і механізми. Сама собою на думку спадає аналогія з машинним відділенням морських суден, що додає ще більшого позитивного сприйняття. Темно-синій і золотавий додають величі і святковості.

lego pier moc

саморобка лего стімпанк

А ще, крім самої роботи, автор детально продумав її історію, згідно якій творцем цього грандіозного повітряного пірсу є власник транспортної компанії в четвертому поколінні Ґерман ван де Маерск. Через зростання конкуренції з боку перевізників Ніндзяго і Бельвіля, пан Маерск наважився на найбільше в своєму житті вкладання капіталу – транспортні повітряні човни найвищого класу. Після зведення величезної пристані з надзвичайним “Небесним баром”, хазяїну потрібно було щось, що піднесе його клієнтів з землі понад хмари. І цим “щось” став човен преміум-класу “Королева”.

lego creation own пристань\

самоделка лего пирс стимпанк

steampunk lego

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *