Місто на Місяці – LEGO Саморобки – Українські Майстри

Окремі невеличкі частини цієї грандіозної саморобки від Dwalin Forkbeard ви могли бачити раніше в мережі: флікер чи інстаграм автора, конкурси UrkBrick`а, фейсбук шанувальників LEGO Steampunk. Прийшов час побачити повний і остаточний варіант роботи. Пссс… Тільки – нікому… Відео Steampunk Moon City – також в наявності!

За словами самого Світотворця – спочатку було коло. Залізничне коло і декілька будинків всередині цього кола. Майже одночасно до них приєдналась парова ракета і одразу стало зрозумілим, що дія відбувається не на Землі, а в космічній колонії на Місяці. А оскільки Місяць зроблено із сиру (всі знають про цей факт, чи не так?), то колонія перетворилась на шахтарське містечко з видобування сиру і транспортуванні його на рідну планету.

З часом будинки було винесено за залізничне коло, на якому з`явився рухомий состав в стилі земних трамвайчиків. Серед них можна знайти стару башту легендарного першого колоніста Кіби Аззога, алхімічну лабораторію і невеличкий паб, пошту і електростанцію, обсерваторію і касу з продажу квитків. Рухомий ліфт, рухомі елементи обсерваторії і потяг додають роботі неперевершеного динамізму і занурюють глядача в світ LEGO Steampunk з головою!

лєго саморобка стімпанк

лего самоделка стимпанк город

lego moc steampunk

Dwalin Forkbeard lego creation

саморобне лего місто на Місяці

самодельный лего город на Луне

фотографии лего самоделки в стиле стимпанк

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *