Мій улюблений барбершоп – LEGO Саморобки – Українські Майстри

Кожен день ми проходимо повз десятків будинків, і навіть не піднімаємо голову, і у щоденному ритмі міста вони просто миготять сірими декораціями. Навіть якщо ці будівлі є шедеврами архітектури.

Maxim Baybakov, що живе в невеликому старовинному місті, Ужгороді, знаходить красу там, де вона прихована навіть за старістю і непоказністю. І старий непримітний будиночок оживає у чудових фарбах, лініях і формах, створених з деталей Lego.

І коли серійні модуляри Lego вже не вражають новизною рішень, новий барбершоп з Ужгорода просто повниться унікальними техніками і оригінальними рішеннями. Приголомшлива реалізація дерев’яних фасадів, і композиційна завершеність горищним круглим вікном роблять невеликий будиночок лаконічним і душевним.

І жоден будиночок автора не обходиться без історії – власної історії. Цього разу на першому поверсі розмістився старий, добрий барбершоп. Простий, позбавлений пафосу, але ви ходите в нього так багато років, що вже стали добрими друзями зі своїм перукарем. Кожен раз – як свято, а в подарунок парочка нових історій. Ви ж знаєте, як важко знайти хорошого перукаря?

За зовнішньою простотою і лаконічністю часто ховається кропітка робота і складні інженерні рішення, і це значить, що величезну увагу приділено кожній деталі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *