Майстер Модулярiв – LEGO Саморобки – Свiтові Майстри

В кінці року, коли всі чекають релізу чергового серійного модуляру LEGO, в інтернеті з’являються зображення “нових” наборів з домальованими саморобками різних будівель. Зустрічаючи такі “розіграші”, відразу приходить розчарування від того, що в цьому році новий будиночок від LEGO не вдався. Але все це не про роботи сьогоднішнього автора! Andrew Tate, більш відомий під ніком Snaillad , створює насправдi ідеальні модуляри, а не розіграші, які сміливо можна запускати в серію.
На думку редакції, цьому LEGO-зодчому може скласти конкуренцію тільки наш український Архітектор – Maxim Baybakov , з його не менш видатними будівлями, адже обидва автори мають дуже схожу манеру будівництва, акуратностi, лаконічності і витриманості.
Представляємо вам останню роботу Snaillada – The Coral Hotel, і сподіваємося на швидку відповідь з боку Maxim Baybakov .

Coral hotel

Готель “Сoral” безпомилково відносить нас на легендарну набережну МIAMI Strip, але не дивлячись на це, будівля не має певного реального прототипу і є збірним образом. Використаний архітектурний стиль Ар-Деко продовжує творчі пошуки, розпочаті ще в ранній роботі 2013 року – Cocoa Hotel. Шанувальники творчості Snaillada вже помітили, що автор тягне до даного стилю, який присутній в більшості його робіт. Крім приголомшливого фасаду будівлі готелю, також приголомшливо створений і інтер’єр. Хол готелю має прекрасну реалізацію мармуровогi візерунковоi пiдлоги, а сама презентацiя роботи дає можливість відчути легкість приміщення і на деякий час перенестися на ранкову сонячну набережну Маямі.
coral hotelcoral hotelcoral hotelcoral hotel

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *