Mr. Jack O’Lantern – LEGO Саморобки – Свiтові Майстри

Для нашої країни святкування Хеллоувіна досить нова традиція, а для більшості – це поки що не привід відзначати цю подію. Але так, як свято глибоко вписане в світову культуру споживання, розваги та кінематограф, ми все ж не бачимо причин, чому б не придивитися до цього культурного дійства ближче. Ми частенько шукали для вас цiкавi історії, і сьогодні, за допомогою роботи Leonid An розповімо вам про головний символ Хеллоувіна – “Лiхтаря Джека”(с англ. Mr. Jack O’Lantern).

Етимологія свята не визначена остаточно, але його коріння пов’язані з заміщенням язичницького свята християнством, що пов’язано з закінченням літа і завершенням збору врожаю. Дослівно Хеллоуїн означає “Вечір всіх святих”, що в результаті трансформувалося в святкування, пов’язані з відлякуванням злих духів. Для цього біля будинку залишали порожнисту ріпу з вирізаною страшною гримасою і свічкою всередині – “Світильник Джек”, який відганяв нечисть і злих духів. Пізніше через більшу доступнiсть стали використовувати гарбуз.
Mr. Jack O’LanternГерой цього чудового витвору – стильний “Лiхтар Джек”, котрий постає у вигляді елегантного містичного персонажа у вечірньому фраку з ліхтарем. Такий гість буде бажаним на будь-якій вечірці в цей вечір. Чудова скульптура фігури таємничого Джека могла з’явиться тільки на похмурому кладовищі, звiдки вiн вiдправиться до вас захищати домiвку вiд поганих хлопців – злих духів.
Автор не витратив можливість використати трохи чорного гумору – придивіться до надгробку, можливо Leonid An і є той самий Джек!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *