Зруйнований монастир – LEGO Саморобки – Українські Майстри

Філософський образ руїн релігійної святині поглинають Пустельні піски. Такий сюжет вирішив реалізувати Український Майстер,Aleksandr Sukhov, у своїй новій роботі, де знову проглядається релігійна тематика.

Виконання руїн приголомшливо реалістичне, а опалi елементи облицювання оголюють внутрішню кладку. Також змушують повірити в себе і пісочний дюни, надуті вітром, та якi поглинають залишки монастиря.

Ruined MonasteryРобота неоднозначна і просить розгадки, немов ребус. На залишках стін можна побачити невеликі елементи прикраси фасаду, які ще збереглися, у вигляді маленьких зображень хрестів. Тому можна припустити, що храм був християнський. Але навколишні піски, а також несподівані гості в арабських нарядах натякають на те, що дана базиліка залишилася пам’ятним знаком безуспішної спроби поширення християнства на інші території.
Ruined Monastery

Незважаючи на атмосферу безтурботності й умиротворення в даній роботі, при її вивченні зустрічаєш неждану напругу – гості, які відвідали це Богом забуте місце, виявляється тут не одні!

Ruined Monastery

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *