Замок сплячої красуні – LEGO Саморобки – Світові Майстри

Koen Zwanenburg неперевершений майстер казкового мікромасштабу. І його нова робота – мікрозамок Дісней. Можливо ви думаєте, що цей символічний замок один? Але насправді їх декілька. Є ще замок Попелюшки і замок Чарівних снів, і це ще не все. Можна навіть заплутатися. Але давайте розбиратися.

А в даній роботі побудована мікромодель Замку Сплячої красуні, який розташований в Діснейленді в Парижі. Його назва Le Château de la Belle au Bois Dormant (по-французьки «Замок краси в сплячому лісі»). І хоча його називають замком Сплячої красуні, таке ім’я носить замок в Каліфорнійському Діснейленді і його копія в Гонконгському Діснейленді. Щоправда останній був знесений в 2018 році і замість нього побудований новий замок Чарівних снів.

У його архітектурі використовується прийом примусової перспективи, коли об’єкти на передньому плані спеціально зроблені масивніше. А сама архітектура споруди натхненна німецьким замком Нойшванштайн.

Щоб зрозуміти різницю між різними замками Діснея, варто подивитися на іншу, не менш приголомшливу роботу автора – замок Попелюшки. Оригінальний замок розташовується в Токійському Діснейленді.

 

І ось вже він відтворений у серійному наборі LEGO Казковий замок Disney 71040.

І якщо ви уважно читаєте наш блог, то знаэте й про третій замок Діснея, який створив  цей Майстер. Щоправда замок не існує в реальності, та його образ ви можете побачити в мультфільмі Алладін. Він сміливо може називатись Діснеєвським.

Арабськi ночi на долонi — Cвiтовi майстри

І невеличкий екскурс по реальним замкам Діснея.

  1. Замок Попелюшки (Токіо)

2. Замок Спячої красуні (Париж)

Disney Princess Photo: The Sleeping Beauty Castle @ Disneyland, Paris | Sleeping beauty castle disneyland, Disneyland paris castle, Sleeping beauty castle

3. Замок сплячої красуні – в Каліфорнії і в Гонконгському Діснейленді до реконструкції 2018 року. На даний момент замок замінений на Castle of Magical Dreams.

This Disney Park Is Getting Rid of Sleeping Beauty Castle - E! Online

4. Зачарований Замок зі збірки оповідань – Enchanted Storybook Castle (Шанхай)

5 Замок чарівних снів – Castle of Magical Dreams (Гонконг)DLP Report on Twitter: "Hong Kong Disneyland has reopened today, the second Disney Park to welcome back Guests who get to see the almost ready“Castle of Magical Dreams”, check the Frozen Land

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *