SNIM SD70ACs #122 – LEGO Саморобки – Всесвітні Майстри

Ретроспективний огляд LEGO Сity Trains на сторінках нашого журналу, який добіг вже п’ятої частини, викликав неабияку зацікавленість у прихильників як справжніх потягів, так і потягів LEGO. І сьогодні ми звернемось до саморобки swoofty, майстерне виконання якої також не залишить байдужим нікого, хто любить залізницю і ЛЄГО.

lego train swoofty

Electro-Motive Diesel (EMD) – американський виробник дизель-електричних локомотивів, локомотивних двигунів та дизельних двигунів для залізничної галузі, зараз є підрозділом компанії Caterpillar через свою допоміжну компанію Progress Rail Services.

lego train moc

SD70 є серією дизель-електричних локомотивів, вироблених EMD на заміну сеії GE. Виробництво розпочалося наприкінці 1992 року і з того часу вироблено понад 5700 одиниць, більшість з яких – моделі SD70M та SD70MAC.

lego moc train

SD70ACs – це варіант локомотиву потужністю 4500 к.с. (3400 кВт) для важких вантажних перевезень, що використовується в пустельних середовищах. Особливі характеристики включають систему фільтрації імпульсів струму мережі живлення, рухомі передні плуги для відгортання піску та систему сповіщення пожежі.

lego moc EMD SD70ACS

Перші 25 одиниць були замовлені для Саудівської залізничної компанії в квітні 2009 року і зібрані на заводі в Лондоні, Онтаріо, для доставки у другій половині 2010 року. У жовтні 2010 року компанія SNIM Мавританії підписала контракт на шість локомотивів SD70ACS.

lego train SMIM

SNIM (Société nationale industrielle et minière) – Національна промислова і гірничодобувна компанія, створена в 1974 році шляхом націоналізації залізних рудників Мавританії.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *