Steampunk Beetle – LEGO Саморобки – Українські Майстри

“Відчуйте себе відомим винахідником і вченим в неймовірному всесвітi стімпанку! Зберіть живого жука з дерева і шестерень. Але не дозволяйте йому втекти – якщо він полетить, що не зловите!”. З такою пропозицією звернувся до світового LEGO -співтовариства наш геніальний Український Винахідник механізмів, Dwalin Forkbeard. І він запрошує підтримати його роботу Steampunk Beetle на LEGO IDEAS, щоб вона отримала шанс опинитися на прилавках магазинів!

“Перша версія цього жука була зроблена кілька років тому і отримала позитивні відгуки. Однак я сконструював його з нуля, тому у нього не було ніяких особливостей, крім унікального дизайну. Поміркувавши, я вирішив, що це буде гідний проект для ІДЕЙ, але його потрібно доопрацювати. Я видалив всі «нелегальні» з’єднання, поліпшив точки з’єднання передніх (надкрилій), змінив конструкцію ніжок і, перш за все, додав рухливі крила. Для перевірки структури побудував її в LDD “- зазначає сам автор.

Ідеальний баланс механічної та візуальної складової, що створює відчуття справжнього стрімпанка, нагадує чарівну механічну шкатулку або творіння героя фільму “Ілюзіоніст”. За першу добу робота набрала 320 голосів, але для її розгляду компанією LEGO необхідно зібрати 10000 голосів, так що підтримайте нашого Майстра. Ми бажаємо перемогиDwalin Forkbeard , та його жуку!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *