Файне місто Технопіль – LEGO Саморобки – Українські Майстри

Славетний майстер стімпанку, dwalinforkbeard, обожнює подорожувати. Відвідування файного українського міста Тернопіль і перлина міста – Терно́пільський кафедральний собор, надихнули його на побудову досить оригінального міста стімпанку – Technopil city

I хто сказав, що релігіозна архітектура і стімпанк не сумістні? Навпаки, поєднання вийшло надзвичайно оригінальним. І це підіймає ряд питаннь, наприклад – а яку релігію сповідують містяни цього Техно-міста? Вірять у Бога Пара, чи відносяться до могутнього ордену “Мідної шестерні”? Прикрашають величну споруду сцени вуличного незвичайного життя незвичайних містян. І що додає відчуття схожості на Тернопіль, так це стовп для афіш та оголошень, що має назву “тумба”. Такі артефакти минулого мало де залишились, та вони надають старовинному місту особливий шарм.
Technopil CityTechnopil CityTechnopil City

Щодо самого собору, то ви відразу помітите, що в нього не вистачає правої вежі. Ходять чутки, що автору забракло матеріалу чи терпіння, проте остаточний образ навпаки прикрашають конструктивні елементи – контрафорси, що надають деталізованості та різноманітності форм.

I трохи про прообраз храму – католицький храм у м.Тернопіль, названий на честь Непорочного зачаття Діви Марії. Збудований у 1749—1779 роках в стилі бароко на замовлення гетьмана Юзефа Потоцького. Зруйнований у 1944, проте відбудований 1957 року. Cхожі архітектурні рішення можна зустріти у Польші та Австріі. Проте, як бачите, на батьківщині теж дуже багато цікавенького!

Тож, Друзі, подорожуйте Україною!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *