Ми не могли пройти повз геніальну роботу, яка є колаборацією відомих Світових Майстрів: Grant Davis , Eli Willsea та Micah Biedeman. Це не просто фантазія, а інтерпретація цифрового полотна Zhiyong Li.
Філософська робота змушує замислитись про місце мистецтва в сучасному техногенному світі. В урбаністичному просторі перенаселеності і надмiрної індустріалізації творчість також приймає нове обличчя – як раніше митцi бачили прекрасне в навколишній природі, творцям майбутнього доводиться шукати красу у хаотичному і потворному. Дана робота є алегорією сучасної повсюдної урбанізації світового суспільства. Судячи з елементів азіатської архітектури, що ще залишилися серед хаотичної нагромадженої забудови, Zhiyong Li мала(в) мету показати, як етнічна самобутність втрачається і розчиняється у безжальних монстрах-мегаполісах.
Цю вражаючу деталізацію і хаотичність дуже яскраво реалізували Лего Художники. Кожен з них був відповідальний окремо за лівий, правий, передні плани і бекграунд. Щоб відчути всю масштабність роботи і кількість незвичайних креативних технік в реалізації цієї мега-роботи, розгляньте поелементно різні ділянки будівель. Кожна діляночка роботи створена з божевільним поєднанням сполуки незвичайних деталей, немов мазкiв художника. Тому філософська назва – The Painted city, відображає не тільки те, що місто є полотном для художника, а й концепцію будівництва цього міста з Лего.
Навіть реалізація такої незначної деталі, як вагон електропоїзда, виконана з надзвичайною креативністю та використанням незвичних детелей в несподіваних місцях.