Автомайстерня на долоні – LEGO Саморобки – Українські Майстри

Ми все частіше розказуємо про художні роботи з lego, та якось забуваємо про першочергове, для чого створили цей прекрасний конструктор, а саме – про моделювання.

Сьогодні розкажемо вам про українського майстра Ilya Muratov, який відточує свою майстерність у створенні моделей автомобілів з цеглинок lego. І це насправді захопливий та складний процес.

Коли ти малюєш фарбами, то в тебе дуже широкі можливостi для точного відображення. З конструктором же, ти маєш умовну палітру можливостей з існуючих елементів, маєш обмеження масштабу і відкритий простір для гри уявою. Кожна цеглинка чи їх комбінація можуть створити новий образ чі відобразити щось неочікуване, що спонукає уявне мислення постійно працювати.

З часів появи lego-моделей автівок, цей напрямок пройшов еволюцію. Спочатку було достатньо і 4 стадів завширшки, а моделі були дуже умовними. Та бажання побудувати більш впізнавану модель чогось реального привели жанр до масштабу 8-10 стадів завширшки. Будова простих моделей пожежної чи вантажівки перетворились на впізнавані моделі реальних автівок.

А наш майстер не тільки будує моделі, він ще й частенько це робить з обмежденої палітри якогось окремого набору. Тож підписуйтесь, щоб не пропустити втілення нового суперкару на долоні.

Mercedes-Benz W113 Roadster “Pagoda”
76908 Bugatti EB110
76908 Ferrari Testarossa
76908 Lotus Esprit
76908 Autobianchi Runabout
Dodge Challenger Challenger Demon
76901 Honda S2000

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *