Castle Maniac – Українські Майстри

Буремні часи! Нажаль Україна і наша lego-спільнота замість розбудови і творчості переймаються зовсім іншими викликами, починаючи з 24 лютого 2022р. Але війна вже стала частиною нашого життя, і наші лего-майстри нарешті знашли можливості і сили повернутися до творчості.

Сьогодні ми хочемо розказати вам про людину, яка дуже полюбляє середньвіччя і може розказати про lego лицарів і замки дуже багато… багато казкових історій!

Знайомтесь – Олексій aka lego_castlemaniac , який через магію художньої фотографії розповідає захопливі візуальні історії на своїй інстаграм-сторінці.

Олексій з дитинства полюбляє класичні гільдії Lego Castle першої половини 90-ї років і створює продовження історій, добре знайомих з дитинства. А саме про життя та пригоди лісного народу – “робін гудів” (forestmans), Лицарів Лева, Лицарів Дракону, війська Bat-лорда, та грабіжників (wolfpack).

Все у чарівному королевстві було б добре, якби не прийшло велике “Зло зі Сходу…”. І це зло прийшло безпосередньо і в дім автора. Життя біля лінії фронту, де відбувся перелам наступу на Слобожанщині, знайшло відображення і у творчості.

Ukraine in FIRE!

Що ж, прийшов час усім згуртуватися в житті та в уяві, щоб зупинити темряву! І цим сповнені зараз всі історії – і вигадані, і буденні…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *