Місто надії – Джедха Сіті – LEGO Саморобки – Українські Майстри

Неймовірно фантастична робота українського майстра Ice2bu вражає панорамою священного міста Джедха сіті, в якій відбуваються події фільму Зоряні Війни – Бунтар Один. Її можна довго роздивлятись, а потім cхотіти передивитись ще й культову стрічку!

Історія цього старовинного міста ще глибше розкриває історію всесвіту зоряної саги. Тож в цій роботі присутні досить багато цікавих деталей, що самі собою можуть розповісти про минуле і майбутнє, що наближається. Зверніть увагу на стародавню арку, що вкрита священними символами – це слід колишньої величної святині, що була побудована серед пустелі і захищалася величезним муром від безжальних пісків. Вона детально викладена з елементів лего і надає вражаючої реалістичності.

Джедха, це колишнє місце сили, де можна було усамітнитися, та яким керували мудрі джедаї. Зараз вона окупована Галактичною імперією, і є містом нового імперського порядку, до якого більше підходить назва – глуха діра на околицях Галактики. Але серед жебраків і бандитів схована іскра. Її не розгледіти у сірому натовпі, але вона зможе подарувати “Нову Надію” альянсу повстанців!

P.S. Робота викликає почуття того, що відбувається зараз в нашій українській реальності. А саме, влучно відображає порядки і стан існування на окупованих “російською” імперією українських землях. Зоряні війни були створені, як метафора на події реальних війн, і їх природа незмінна вже тисячі років. Тож будь яку імперію, збудовану на загарбництві і пригніченні, чекає крах! …галактичну …і російську.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *