10262 James Bond Aston Martin DB5 – Анонс нових наборів LEGO

Сьогодні відбулась презентація довгоочікуваного набора 10262 James Bond Aston Martin DB5 з серії Creator Expert. Ця модель поставляється з великою кількістю унікальних деталей та функцій справжнього шпигунського авто.

lego 10262 box

Відкрийте двері і ви побачите детальний інтер’єр із прихованим радіолокатором та відсіком, що містить телефон.

lego 10262 interier

james bond 007 lego aston martin

А коли настає час для дії, активуйте пасажирську катапульту, поворотом змініть номерні знаки, підніміть куленепробивний екран заднього вікна, розгорніть леза для проколювання колісних шин та приведіть кулемети в передніх крилах в дію.

lego creator 10262

knife whell tires aston lego

lego creator 10262

Цей колекційний автомобіль також має детальний шестициліндровий двигун, хромовані передній і задній бампери, литі срібні диски колес, а також логотипи Aston Martin спереду і ззаду. Ця модель була розроблена для того, щоб забезпечити враження повної ностальгії – як для любителів Aston Martin, так і фільмів про Джеймса Бонда та, звичайно, фанів будівельних наборів LEGO.

aston martin 1964 db5 lego creator

Емоції від розгляду нового набору вкрай неоднозначні. Чутки, на превеликий жаль, виявились правдивими: ззовні модель доволі віддалено нагадує оригінал Aston Martin DB5 1964. Елегантні лінії, розріз для забору повітря, бокові дзеркала, нахил радіаторної решітки, бампер, – одним словом все, що робить Aston Martin DB5 саме Астоном Мартіном ДБ-п’ятим, – гіпертрофовано чи неправильно розташовано… Але функціонал, на вівтар якого і було покладено зовнішність, вражає, а в купі з кількістю і якістю нових деталей це має дещо нівелювати негатив від першого враження!
Ціна становитиме 149.99€ за 1,295 деталей.

2 Replies to “10262 James Bond Aston Martin DB5 – Анонс нових наборів LEGO

  1. До останнього сподівався, що на попередніх зображеннях, що гуляли інтернетом, був якийсь фейковий автомобіль чи мок… Але ні, воно так таки і виглядає… Сумно

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *