42110 Land Rover Defender — Анонс нових наборів LEGO

До сьогодні авто Land Rover Defender мало тільки одне покоління; були різні комплектації, але покоління залишалось тим самим. Сьогодні було представлено друге покоління, значно осучаснене, разом з яким також офіційно показали відповідний набір LEGO. Раніше, ще у червні, уже були зображення цього набору, однак то виявився витік, а от сьогодні відбулась офіційна презентація.
box
Модель відтворена у новому для серії технік оливковому кольорі і має чи не найменшу кількість прогалин серед наборів цієї серії. Серед функцій стандартні кермування, підвіска та оберти поршнів, а також коробка передач на кшталт таких у суперкарах підсерії Ultimate (42056, 42083), яку LEGO називають найпропрацьованішою. Її можна побачити, відкривши задні двері, які замикаються за допомогою механізму, приєднаного до запасного колеса.
main
gearbox
engine
Також на даху та збоків є додаткові місця для багажу, котрі можна зняти.
back
Модель для своєї кількості деталей невелика — 43 см у довжину — але це аж ніяк не зменшує її цінність. Набір має 2573 деталі, а офіційний реліз — 1 жовтня. Також у прес-релізі є цікаве нововведення — список цін для усіх основних ринків, завдяки чому ми вже маємо РРЦ для України — 6499 грн.
dimensions

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *