75810 The Upside Down – Анонс нових наборiв LEGO

Часи змінюються, і те, що було неприпустимим для компанії LEGO в 2016 році, зараз стає реальністю: анонсований набір 75810 The Upside Down, присвячений серіалу Stranger Things від Netflix. Справа в тому, що проект з цього серіалу з’являвся 3 роки тому на LEGO Ideas і був відхилений з сухим поясненням, що він не відповідає стандартам компанії. Треба відзначити, що незважаючи на те, що головними героями є діти, шоу аж ніяк не дитяче: є сцени насильства, кров і дорослий контент. Можливо такі зміни в політиці компанії стали можливі після зміни керівництва. І тепер з’явилася виразна орієнтація на дорослу аудиторію. Або ж це маркетинговий хід для залучення дорослої аудиторії.
set_intro
Цікавою особливістю нового набору є те, що будинок головного героя дзеркально відображений і при бажанні набір можна ставити шкереберть, що власне, і відображено в назві. Таким цікавим чином реалізовано альтернативний, моторошний дзеркальний вимір, де загубився персонаж Уїлл і влаштував полювання Демогоргон.
house_reverse
У комплекті 8 мініфігурок, джип шерифа, дзеркальний будинок, що спирається на дерева, а також величезна кількість деталей в нових кольорах. Будинок наповнений “пасхалками” і відсиланнями до серіалу.
minifigures
Потрібно відзначити інтригу, що передує презентації набору. За кілька тижнів до презентацii, виходили натяки, та тизери. На особливу увагу заслуговує реклама, знята в вінтажному стилі серіалу, в якій був показаний автомобіль шерифа Chevrolet Blazer і ще один цікавий автомобіль – Pontiac Firebird. Останній не увійшов до серійного набору, проте припав до душі шанувальникам серії Speed ​​Chempions.
sherif

Представлений набір містить 2287 деталей і буде доступний з 1 червня поточного року. Ціна в США складе 199 $.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *