75952 Ньютова валіза із Фантастичними звірями – Анонс нових наборів LEGO

Нещодавно в одному з міжнародних каталогів LEGO на друге півріччя 2018-го року були помічені зображення нових наборів на тему магії. Один із них – 75952 Ньютова валіза із Фантастичними звірями.

newts case

Шкіряна валіза, оздоблена залізними кутами. Прекрасно виконана ручка. Залізні замки, що чудово пасують по кольору. Висувна драбина, по якій герої потрапляють всередину. Невеличка частина кухні всередині. Сад з гніздом та яйцем дракона. Це – тільки невелика частина таємниць, які приховує новий набір від LEGO.

LEGO 75952 case of magical creatures

В наборі присутні чотири мініфігурки: Tina Goldstein, Queenie Goldstein, Newt Scamander та Jacob Kowalski, а також трійко фантастичних звірів: Thunderbird, Erumpent та Occamy.

LEGO 75952 set

Набір 75952 має з’явитися в продажу з серпня цього року. Попередня вартість в Європі – €49.99. Данних щодо РРЦ в Україні поки що немає. Валіза в складеному стані буде мати габаритний розмір 20х12х6.

LEGO 75952

Просто чудова ідея і прекрасна реалізація. Із нетерпінням чекаємо на реліз!

Нагадаємо, що «Фантастичні звірі: Злочини Ґріндельвальда» (англ. Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald) — американсько-британський фентезійний фільм, який зніматиме Девід Єйтс на основі однойменної книги Джоан Роулінг. Він є продовженням фільму «Фантастичні звірі і де їх шукати» (2016). Прем’єра стрічки в Україні відбудеться 16 листопада 2018 року. Перший тизер от Warner Bros. Pictures International на Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald:

Фільм розповідає про пригоди мага Ньюта Скамандера в Європі 1928 року. Ґелерт Ґріндельвальд втік і Дамблдор звертається до свого колишнього учня, випускника Гоґвортса, щоб той допоміг впіймати злого чаклуна. Разом із магом-зоологом в пригодах візьмуть участь і його друзі з Нью-Йорку: сестри Ґольдштейн, Тіна й Квіні, та нечакл-пекар Якоб Ковальський.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *