Будинок у лісі з треугольною кришею – LEGO Саморобки – Свiтовi майстри

Ми вже знайомили вас з серією робіт, створену автором Norton74Як і минулі роботи, ця створена під враженням від книги Харлан Хаббарда «Пейн Холлоу» про більш просте життя у будинку, побудованому вручну. Багато хто вважає автора сучасним Торо.

Це певна фантазія на тему, що набирає силу – рух дауншифтингу і повернення до природи. Два брата, Ден і Ітан, захоплені сучасною роботою, вважали, що відмова від сучасних зручностей і більш просте життя на природі призведе до більш духовного і творчого життя. Вони шукали будівлю в лісі і нарешті знайшли цю стару дерев’яну хатину з трикутним дахом. Полагодили і тепер щасливо там живуть.

Сама хатина – архітектурна ікона 1950-1975 років, A-образна конструкція сільського будинку, побудованого в формі трикутника для відпочинку на відкритому повітрі і спостереження за природою.

Крім будинку, який виконаний з неймовірною деталізацією, пейзаж пожвавлюють безліч дрібниць сільського життя і старий інвентар. Особлива реалістичність досягнута завдяки відмінному висвітленню, яке підкреслює фактуру дощатого фасаду і кам’яного фундаменту.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *