“Чарівна” архітектура – Enchanted Diamond – LEGO Саморобки – Українські Майстри

Новий архітектурний шедевр створив Український Майстер Maxim BaybakovІ без сумнівів, робота відразу ж була високо оцінена шановним виданням The Brothers Brick. Давайте розбиратися, чому така “чарівна” ця нова будівля.

Авторський стиль відомий не тільки нашим читачам, його впізнають у всьому світі. Лаконічність, гармонія, дивовижні будівельні рішення і досконалість, роблять роботи унікальними. Так і цей невеликий будиночок “смачний” від даху до фіранок.

Красиві будівлі без історії, це свято архітектури, а будівля з історією – це немов золота скриня з секретом. Вона приваблює і дивує. Невеликий ювелірний магазин, з промовистою назвою “Чарівний Діамант”, розташувався на першому поверсі 3-поверхової будівлі. Оформлення колон, з незвичний застосуванням деталей технік, надає фасаду оригінального алмазного огранювання. У вітринах виблискують коштовності на будь-який смак, але не на будь-який гаманець.

Але є і такі поважні джентельмени, яким по кишені дана краса. І як тут не згадати приказку “волосся сивіє, а голова шаліє”. Наш заможний герой в чарівній компанії молодої пані явно смітить грошима і хоче зробити своїй супутниці особливий подарунок.

Але як у і будь-якою цікавою історії, випадкові обставини змінюють її хід. Адже таке ласе місце цікаве і іншим особистостям по ту сторону Закону. Можливо у наступну секунду грандіозне пограбування піде не за продуманим планом.

Диявол ховається в деталях, як і архітектурні прийоми в роботах Максима. Ви тільки вдивіться в виконання барельєфів під і над віконними отворами. І навіть кутова кладка цегли далеко не така проста, як може здатися здалеку.

І апофеозом будови є виконання дахової черепиці. Таке елегантне і просте на перший погляд рішення, засноване на складній підпірній конструкції, що дозволило викласти плитки саме під таким ефектним кутом.

Незважаючи на низку попередніх приголомшливих будівель, які складаються в цілу вулицю міста, Maxim Baybakov вкотре зміг здивувати і створити дивовижну за витонченістю, змістовою наповненостю і арітектурною унікальностю роботу. А ідеєю для створення даної роботи, як зізнається автор, стала всього лише одна деталь дощатого паркану, яка в перевернутому вигляді стала елементом барельєфа над вікнами.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *