Brickheadz Harry Potter – Анонс нового LEGO набору

В лінійці першої хвилі перезапуску серії Гаррі Поттер, окрім звичайних наборів та серії мініфігурок, очікуються також три набори в категорії BrickHeadz. Маємо один  з Герміоною Ґрейнджер (41616) на 127 деталей за $9.99 , один набір з Гаррі Поттером та його совою Гедвіґ (41615) на 180 деталей за $14.99, та набір з Роном Візлі й Альбусом Дамблдором (41621) на 245 деталей за $19.99. Українські ціни поки що невідомі, але можна впевнено очікувати ₴299 для Герміони та ₴599 для Дамблдора з Роном. Дата офіційного релізу цих сетів – 1 липня, що є на місяць раніше, аніж для усіх інших з лінійки.

З таким замахом, у серії BrickHeadz цілком можна очікувати й інші набори по Гаррі Поттеру в наступному році.

Спершу очікувалось, що перших два набори будуть відноситись до “Гаррі Поттера”, а от третій — до другої частини “Фантастичних звірів”, проте, як бачимо, до “Гаррі Поттера” відносяться усі три.

Складається цікава статистика. На честь виходу фільму “Фантастичні звірі та де їх шукати  2” вирішили випустити набори, і ніби заодно додали “трошки” Гаррі Поттера. Проте маємо п’ять звичайних сетів, один D2C-набір, серію колекційних мініфігурок на 22 фігурки та три набори брікхедз для “Гаррі Поттера”. А для “Фантастичних звірів” всього два…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *