New City Trains Arrival – Анонс нового LEGO набору

Компанія LEGO не часто тішить поціновувачів залізниці у власних містечках тим, що випускає нові набори з потягами. І от, через три роки, знову представлені нові сети: 60197 Пасажирський потяг (Passenger Train) та 60198 Товарний потяг (Freight Train).Набори з’являться на полицях магазинів разом з літньою серією оновлень City і вартість в Німеччині складе €129,99 для пасажирського і €189,99 для вантажного.

Оновлення буде мати нову, революційну систему керування залізницею на базі нової Power Function, подробиці роботи якої стануть відомі найближчим часом. Новий пасажирський потяг має нову концепцію наборів LEGO City Train: замість формули “локомотив-вагон-локомотив” реалізована схема “локомотив-вагон-вагон”. Для отримання повного залізничного складу, в разі придбання другого комплекту ви матимете шести-вагонний состав. Таким чином, в разі збирання подвійного составу не залишиться зайвого локомотиву і обидва набори будуть використані на 100%. Цей принцип вперше був застосований в наборі 10233 Horizon Express серії Creator Express.

Набір вантажного потягу, нажаль, отримав тільки одну стрілку в комплекті, але натомість радує прихильників серійним залізничним глухим кутом, переїздом і вишкою диспетчерів. В наборі прослідковується переосмислення сету 7898 Cargo Train Deluxe: використання зеленого кольору для локомотива і наявність вагона-крана. Також новим є випуск вагона-лісовоза, який минулого разу був представлений в серії My Own Train.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *