LEGO Bugatti Chiron 42083 – Анонс нових наборів LEGO Technic

Практично щойно був офіційно показаний другий набір лінійки Ultimate з серії Technic — LEGO Bugatti Chiron 42083. Набір є більшим за свого попередника – Porsche 911 GT3 RS 42056, має 3599 деталей, і, відповідно, дорожчим – €369,99.

лего бугатти 42083
lego technic bugatti

Проте за свою ціну він все-таки кращий за попередника LEGO Porsche 911 GT3 RS 42056, що з’явився у 2016 році, і отримав помітно більше позитивних відгуків, коли стало відомо, який він всередині та що з себе уявляє.

РРЦ для України поки що невідома, хоча можна очікувати десь від 11999₴ до 12999₴. Модель виконана у такому ж масштабі, що й LEGO Porsche і має таку ж суть — модель гіперкара на полицю.

lego technic 42083

Проте відбулись і деякі зміни, як от помітне застосування відносно великої кількості систем-деталей. Є такі ж функції та фічі, як у Porsche: поворот коліс, робоча підвіска, робота фейкового двигуна (тут W16), відкривання дверей, капота та багажника, сумочка в багажнику, перемикання передач (тут вісім), а також зміна положення спойлера, що відбувається за допомогою спеціального ключа. Окрім того, знову присутнє “одруження” у процесі збирання моделі, як і у справжнього автомобіля, задню і передню частину якого збирають в окремих цехах і потім поєднують.

bugatti mariage lego

Є кілька нових видів деталей: колеса з пінами замість отворів для них, хаби з отворами замість пінів з частиною у вигляді гальмівних дисків, шестерні зчеплення — подвійні конічні на 20 та круглі перемикачі передач.

Сьогодні набір надійшов у продаж у S@H та у офіційних і сертифікованих магазинах LEGO. У звичайних магазинах він серпневий, тож у нас його, звісно ж, поки що нема.

Відеоогляд LEGO Technic 42083: Bugatti Chiron In-depth Review & Parts List від Sariel’s LEGO® Workshop

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *