Острів Eдварда – LEGO Саморобки – Свiтовi майстри

Dale Harrisрозробив оригінальний новий стилістичний напрямок в LEGO будівництві, підкріпивши його цілою серією прекрасних робіт.

Так само, як зараз популярно створювати пропрацьовані моделі в стилі Сlassic Space, Дейл Гаріс пропонує свої геніальні пошуки в новому стилі, який назвав “NeoFabuland”.

Нагадаємо, що оригінальна серія Fabuland вийшла у світ в 1979 р і прожила 10 років. За цей час було випущено близько 100 наборів, але це тема для окремої статті. Fabuland це щось середнє між Duplo і System, адже розміри елементів ще великі та суцільні, але з’єднуються вже як System. Серія замислювалася для більш молодшої аудиторії і вперше, ще до CHIMA і NEXOKNIGHTS, мала своє ТV шоу. А приємним бонусом було доповнення у вигляді книжки з казкою до кожного набору. У серії були свої мініфігурки – з персонажами тварин, а також величезна кількість унікальних деталей.

NeoFabuland

Але сьогодні, ми познайомимося з НеоФабулендом. Збірна робота “Острів Едварда” – це дисплей, який включає в себе 10 самостійних робіт і був побудований для показу на Brickvention 2020.

NeoFabuland

Концепцією автора є використання візуального стилю Fabuland, його кольорового коду, але реалізація плюшевості є наслідком використання стандартних дрібних елементів LEGO замість оригінальних суцільних деталей Фабуленда. І якщо створюється перше враження, що це простенька дитяча споруда, то слід придивитися уважніше – це шедеври рівня експертних модуляр!

NeoFabulandNeoFabulandNeoFabulandNeoFabulandNeoFabulandТут і рибацька хижа Едварда, поштове відділення Бориса, маяк Уилфреда, майстерня Гертруди, оранжерея Ханни, B & B Бонні, Причал та Естрада для оркестру, таверна Бернхарда і кабінет доктора Дога, а також різні транспортні засоби, дерева, рослини і ландшафтний дизайн.

NeoFabulandNeoFabulandNeoFabulandNeoFabulandNeoFabuland

NeoFabulandNeoFabuland

NeoFabulandNeoFabuland

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *