General store – LEGO Саморобки – Свiтовi майстри

Norton74 представив свою чергову дивовижну роботу, пов’язану з тематикою Route 66.“General Store” були дуже поширені в США ще в 18 і 19 століттях, особливо в сільській місцевості або в невеликих містах. Насправді, їх мало на старих майже забутих міждержавних трасах, вони як старі скарби, які потрібно зберегти. Їх головна особливість полягала в тому, щоб надавати загальний асортимент товарів у віддалені населені пункти, де мобільність була обмежена, і одного магазину було досить для обслуговування всієї спільноти. На початку двадцятого століття такі придорожні шопи часто продавали і бензин.

Діорама являє собою класичний універсальний магазин із шістедесятих десь в самому серці Америки, з безліччю смачних і стильних речей, що занурюють в атмосферу автодорожніх подорожей.

Старий сивобородий чоловік, що сидить у своєму кріслі-качалці, уважно стежить за тими, хто проїжджає разом зі своєю вірною собакою. Зліва маленька майстерня для швидкого ремонту, оснащена різним інвентарем. Навколо безліч деталей, таких як водонапірна вежа, телефонна будка, бензоколонка і так далі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *