Joker – LEGO Саморобки – Свiтові Майстри

Світ занурився в гру Джокера. Найодіозніший негативний песронаж коміксів DC, здавалося б, і так захоплював своєю персоною всіх і кожного. Але на тлі прем’єри нового фільму, який розкриває історію його темної особистості, масове божевілля тільки посилилося. Для декого це стало потужним стимулом для творчості.
joker bruce timm legoНеможливо пройти повз цю роботу. Це не просто саморобка, а справжня скульптура персонажа з деталей LEGO. І вкрай емоційна скульптура. Пластика передачі рис обличчя і емоції, в сукупності з технікою будівництва, заворожують і оживляють персонаж.
Виникає якесь вiдчуття підсвідомого жаху вiд того, що він просто завмер і зараз почне рухатися.
Joker Lego Bruce timmНезважаючи на інтерпретацію образу в новому фільмі, ZetoVince (George Panteleon) створив бюст Джокера таким, яким його побачив легендарний художник-аніматор DC Comics – Bruce Timm. Якщо Крістофера Нолана знають всі, то Bruce Timm відомий більш вузької аудиторії фанатів Бетмена. Хоча він подарував світові такого персонажа, як Харлі Квін, і стояв за створенням ряду анімованих мультсеріалів 80-х і 90-х про Бетмена, Джокера, Зеленого Ліхтаря, Супермена і Ліги Справедливості. Він з тих Майстрів-самоучок, які не маючи спеціальної освіти, змогли створити свій впізнаваний стиль. Гострі лінії і мінімалізм, засновані на ранніх коміксах 60-х років і стилі ар-деко.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *