Пустельний чемпіон KAMAZ-Master – LEGO Саморобки – Українські Майстри

Український майстер 00Bricker доповнив лінійку наборів серії Speed Champions ще одним світовим чемпіоном швидкості! Так як класична серія в масштабі 6-pin закінчилася, він не зміг залишити її незавершеною без такого значущого боліда в історії автоперегонів.

Kamaz Master Dakar

Найкраще роботу описав сам автор: “Теплі дитячі спогади від різдвяних свят були наповнені не тільки подарунками, ялинкою, сніговими прогулянками і колядками. Вечорами я з нетерпінням чекав випуску програми новин. Але не таких як зараз, наповнених політичними чварами і пристрастями, а надихаючих новин. Адже на початку кожного року стартувало Ралі Дакар, і я влаштовувався біля телевізора, щоб побачити секундні кадри з синіми монстрами, які розсікали піщаними барханами.”

“КAMAZ-MASTER – команда ралійних вантажівок, яка зайняла безперечне лідерство в умовах бездоріжжя на багато десятиліть. Одного разу дитячу уяву вразив фінальний етап, коли команда KAMAZ у самого фінішу вирішила припинити участь і фактично відмовилася від першого місця, щоб допомогти іншим учасникам, які потрапили в страшну аварію. У той рік до фінішу першою прийшла команда TATRA, але “перемогла” команда синьої вантажівки. Вона показала, що в перегонах окрім кубка можна здобути ще щось більш вагоме.”

Побудована модель найбільш класичної модифікації KAMAZу, що брав учавсть у ралі Дакар в період 2007-12 років.

1 Reply to “Пустельний чемпіон KAMAZ-Master – LEGO Саморобки – Українські Майстри

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *