Auto Union Type C Racecar – LEGO Саморобки – Світові майстри

На розгляд в LEGO PRODUCT IDEA була подана вражаюча модель гоночного автомобіля 1930-х років, створена Redera00. Це копія боліду Auto Union Type C 1936 року. Автор завжди був зачарований цим автомобілем, який поєднує аеродинамічний кузов з прогресивною на той час інженерною начинкою. Цей болід нагадує літак без крил.

TYPE C мав 16-циліндровий 6-літровий двигун (з потужністю 520 к.с.) в центральній частині шасі, з передньою незалежною підвіскою і частково залежними задніми колесами. Подвійні задні колеса використовувалися на треках для перегонів для збільшення тяги через те, що в той час ще не були доступні широкі шини.

саморобка лєго Auto Union

Цей автомобіль створював історію майбутньої Формули 1. Тоді, в 1930-х роках, це називалося Чемпіонатом Європи з автоперегонів. Новий канцлер Німеччини, Адольф Гітлер, обіцяв німецькому народові “Народний автомобіль” і гоночну програму. Мерседес, з його “Срібними стрілами”, став уособленням цих прагнень, проте Фердинанд Порше переконав розділити кошти між двома конкуруючими командами. Другою стала компанія Auto Union (нині AUDI), а Porsche проектував її гоночні автомобілі при бюджеті вдвічі менше, ніж у команди Mercedes. Розгорнулося велике суперництво “Стріл” Мерседеса з переднім розташуванням двигуна проти болідів Auto Union з двигуном посередині. Швидкості були божевільні як на той час.

grand prix

Auto Union Type C домінував в гоночному світі в 1936-38 р.р., вигравши 6-ть з 12-ти гонок і численні Гран-Прі. Болід TYPE C повністю відрізнявся від усіх інших відомих гоночних автомобілів своєю компоновкою.

auto union c

Новаторство в розташуванні двигуна, як покаже історія, за місцем водія згодом стане загальноприйнятим. Успіхом для TYPE C також було те, що ним керував талановитий гонщик Бернд Розенмейєр. У 1938-му кар’єра гонщика обірвалася трагічною аварією при спробі перевершити світовий рекорд швидкості.

lego moc auto

Не менш вражаючою, ніж оригінал, виявилася макетна LEGO модель. При масштабі 1:8 вона має довжину 50 см, а всі панелі кузова знімані, щоб можна було помилуватися детально виконаними технічними компонентами.

самоделка лего

Автор сподівається, що його саморобка може стати основою для випуску серійного набору. Якщо ви вважаєте так само, допоможіть автору і проголосуйте за його роботу на сторінці LEGO PRODUCT IDEA. Ми вчинили саме так!

2 Replies to “Auto Union Type C Racecar – LEGO Саморобки – Світові майстри

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *