Пірати повертаються! – LEGO Саморобки – Світові Майстри

Велика сила – ностальгія. Одна з основоположних тем LEGO ,Pirates, заграла новими фарбами в роботах від markus19840420. Ціла серія робіт присвячена переосмисленню наборів кінця 80-х, початку 90-х років в сучасному деталізованому поданні.

Можливо, так надихнув ремейк легендарної Барракуди в серії LEGO IDEAS. У будь-якому випадку, ми бачимо, що тема піратів ще не була розповідена.

Один з легендарних наборів, LEGO 6270 Forbidden Island 1989 року, неначе б отримав нову глибину проробки. Цікава базова пластина набору з прінтом острова була відтворена з деталей, а побут піратів після корабельної аварії став ще більш атмосферним і привабливим. Цілісні драбини відтворені з канатів з прекрасним рішенням кріплень.

Такий формат переосмислення сподобався фанатам, і пізніше ще кілька наборів знайшли сучасну інтерпретацію. Свої ремейки островів отримали Імперські солдати і Остров’яни Індиго. C першого погляду вгадуються класичні набори, але чим довше дивишся, тим більше можеш розглянути те, що в далекі 90-ті домальовував образне мислення та фантазія.

Навіть маленький набір 6260 – корабельна аварія, демонструє наскільки глибоко і ефектно можна перебудувати, здавалося б, прості сценки.

6265 Imperial Soldiers: Saber Island 1989

6262 Islanders: King Kahuka’s Throne Vintage 1994

 

6260 Shipwreck Island 1990

Звичайно ж, згадайте, якими були ці набори 30 років тому!

Bricker - Конструктор LEGO 6260 Shipwreck Island

3 Replies to “Пірати повертаються! – LEGO Саморобки – Світові Майстри

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *