Чудо світу на долоні – LEGO Саморобки – Свiтовi майстри

Мікроскейл став дуже популярним напрямком LEGO творчості. У великій кількості робіт, все складніше здивувати. Але Simon Hundsbichler в своїй роботі, Висячі сади Семіраміди на долоні, зробив це багато разів.
Крім дивовижної аріхітектурной інтерпретації цієї небаченої споруди, дивують і техніка будівництва і ідеї застосування деталей. Закохуєшся з першого погляду в каскади сходів з наплічних сумок і в водоспади з ніг мініфігурок.


Висячі сади Семіраміди – одне з Семи чудес античного світу, яке представляло собою інженерну споруду в Вавилоні з каскадом багаторівневих садів, де росли численні породи дерев, чагарників і виноградних лоз, що виробляло враження великої зеленої гори. Єдине з Семи чудес, місцезнаходження якого остаточно не встановлено і, більш того, ставиться під сумнів сам факт його існування, оскільки не збереглося жодних вавилонських текстів, в яких згадуються ці сади, опису садів є лише у пізніх давньогрецьких і римських авторів, а археологічні розкопки в районі передбачуваного місцезнаходження садів також не дали результатів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *