TINY LEGO WONDERS – Свiт в мiнiатюрi

Мікроформат будівництва з LEGO спочатку був просто розвагою, але тепер перетворився в цілий напрям творчості. Сьогодні ми хотіли б розповісти про мікросвіти LEGO-фаната і графічного дизайнера з Швейцарії – Mattia Zamboni. Він уже мав досвід випуску двох друкованих книг “Amazing vehicles”, але сьогодні ми розглянемо його третю книгу – “Tiny LEGO Wonders“.
intro
Книга складається з десяти тематичних розділів, кожен з яких предcтавлений за допомогою 4 мікромасштабних моделей транспортних засобів. Всього в книзі 40 мікромоделей з детальним описом необхідних деталей і інструкцій. У книзі є розвороти з барвистими діорамами, що демонструють ці моделі. Фони для подання мікромашінок і корабликів – це чудово реалізовані з кубиків лего локації.
harbourfreight
Тут ви знайдете «Залізничний вокзал», який включає три потяги і туристичний автобус. На ньому представлені дуже реалістичні для даного масштабу моделі легендарних ICE Express і TGV. Останнiй також відомий за LEGO набором 10233 – Horizon Express.
trainiceswiss

Ще одна прекрасна діорама – “Вогонь!”, красномовно зображує надзвичайну ситуацію – пожежу в житловому будинку. Екіпажі мікропожежникiв кинулися у бій з пожежою.
firetrack

Перш ніж ви зможете щось побудувати, вам, вочевидь, доведеться накопичити необхідні елементи, але це не просто. У попередніх книгах Маттіа були представлені моделі, які могли бути побудовані цілком з використанням елементів, що містяться тільки в одному недорогому наборі Creator, і це було геніальною ідеєю. Модельки з цiєї книги так просто не зібрати. Швидше за все доведеться робити кілька замовлень на Bricklink.com, якщо у вас немає “мiцного” запасу ресурсів.
Якщо ви не придбали дану книгу, то ми пропонуємо вам оцінити частину ілюстрацій, які нам вдалося знайти у вільному доступі.
Ось ще одна діорама – перегони Formula 1. Особливо ефектно виконані боліди різних команд.
racef1

Ще цікаві рішення – мікро лоурайдери і мускулкар.
muscle
Tiny LEGO Wonders – це красива книга, яку хочеться просто розглядати, як колись деталiзованi каталоги LEGO 90-х років.
launchshuttle
У книзі є розворот з діорамою Аеропорту, але ми її знайти не змогли. Нехай це залишиться причиною, щоб коли-небудь погортати сторінки цієї книги. Ми вам лише покажемо модельки на цю тематику – Aірбас, гелiкоптер і легкомоторний літак.
airbusplanehelicopterМоже здатися, що книга – це моделювання реальності в мікромасштабі, але автор дає волю фантазії. І на одному з розворотів ви зустрінете фантастичну локацію битви на Місяці. Швидше за все це гуманістична спроба відвести від реалій війн, що відбуваються на Землі, в вигаданий всесвіт, але при цьому мати можливість попрацювати в напрямку військової техніки.

moon

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *