75236 Jurassic Park: T. rex Rampage — Анонс нових наборів LEGO

У червні 2018-ого року у прокат вийшов фільм “Світ Юрського періоду 2”. На честь нього за два місяці до того, у квітні, було випущено лінійку наборів LEGO за мотивами фільму. Однак, на відміну від 2015-ого, минулого року наборами лише за новим фільмом не обмежились, серед них також був один за культовим оригінальним фільмом франшизи — “Парком Юрського періоду”. Можна було б чекати, що наступні “юрські” набори з’являться лише у 2021-му, разом з появою фільму “Світ Юрського періоду 3”, однак набори 2018-ого увійшли в топ-7 найпопулярніших серій у тому році. Цього року серію поповнила ще одна лінійка наборів, але цього разу присвячена анімаційному фільму від власне LEGO. Однак, як виявилось, і це ще не все. Цього місяця вийде новий набір за першим фільмом, але цього разу це вже D2C.
boxЯк бачимо, фігурка Т-рекса є збірною, а не цільною, що підтверджує, що набір орієнтований на старшу аудиторію.
t-rex

У наборі є фігурка тиранозавра, культові ворота до парку та шість мініфігурок: Алана Ґранта, Еллі Сеттлер, Денніса Недрі, Рея Арнольда, Джона Хаммонда та Іана Малкольма.

Набір не відображає якусь конкретну сцену, натомість ворота включають в себе різні маленькі кімнатки за різними сценами фільму, які видно ззаду моделі.
gate_1gate_2Цікаво те, що набір був офіційно показаний 11-го червня, тобто на 26-ту річницю прем’єри фільму у США.
Набір має 3120 деталей та коштує 249.99€. VIP-передпродаж почнеться 17-го червня.
back

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *