Space Base on Moon III – Cвiтовi Майстри

Мультик LEGO MOVIE (1 і 2 частина) відшумів та відродив інтерес до теми, що стоїть біля витоків LEGO SYSTEM. Ті, кому вже далеко за 30 років, згадали улюблені зорельоти дитинства, а ось більш молоде покоління має шанс полюбити LEGO SPACE завдяки веселому і улюбленому персонажу – Бенні. Синій космонавт весь мультфільм шукає привід для побудови свого зорельота. І його космічний корабель має унікальний стиль, який є відмінною рисою серії CLASSIC SPACE – домiнування синього і сірого, в поєднанні з жовтим склінням. Така кольорова гамма зараз виглядає як ретро ​​і відносить нас назад в 80-тi, коли героями дітей ще були космотнавти, а не супергерої. Сьогодні ми доведемо, що косманавти можуть бути такими ж крутими, як джедаї з франшизи “Зоряні Війни”.А поможет нам великолепная масштабная работа Yu Chris.
Сама концепція його побудови унікальна, а подача просто на висоті. Отже зустрічайте CLASSIC SPACE BOX!
На перший погляд це кейс, така собі синя валiзка спогадів про серію SPACE з фірмовим логотипом. Але одночасно це і найкрутіша космічна база, яка коли-небудь була у синіх космонавтів.
Потрібно визнати, що до такого рішення автор прийшов не відразу. Цьому передувало ще 2 моделі і 3 роки пошуків. Але остання версія цілком гідна стати серійним набором LEGO IDEAS.
Отже, валiза або ж база, що приземлилася на місяць – це обiтель нашого космонавта Бенні і його друзів. А всередині прихований цілий світ, який дуже емоційно розкриває персонажа мультфільму. А ще, подивiться, як все це трансформується.

Для класичних наборів цієї серії був притаманний спокій, з яким астронавти пізнавали інші планети. Імовірно Це був Місяць. Але персонаж Бенні додав в цей всесвіт гумору і веселощів, що наочно ілюстровано в цій шедевральноi моделi.
Всередині ми бачимо різні сфери дозвілля Бенні і його друзів. В першу чергу притягує погляд отпадная дискотека, на яку злітаються дослідники космосу зі всієї галактики.

Яка ж база без харвестерів, на яких можна досліджувати поверхню місяця. Тут повний спектр техніки, починаючи від місячного Ренджера, для переміщення по поверхні, до величезного керованого робота-аватара. Є і більш маневрений вантажний корабель, для доставки мінералів на базу, а також важкий космічний буровой трак.
Космонавти не просто подорожують космосом, а полюють за неземними помаранчевими мінералами, які і є джерелом енергії для їх космічної станції. На ній організований цілий майданчик з переробки цих мінералів і заправки двигунів.Побачивши цю неймовірну споруду, ми зітхнули з полегшенням, тому що Бенні нарешті отримав свій довгоочікуваний, найкращий в галактиці, найпотужніший і вражаючий зореліт. І так буде, поки хтось не побудує ще крутіший.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *