Результати першого етапу – UkrBricks Summer 2018 Contest

Перший етап літнього мегаконкурсу Ukrbricks Summer Contest на форумі української спільноти фанатів ЛЄГО завершено. За умовами етапу потрібно було змайструвати букет квітів. Не зважаючи на доволі просте завдання, учасників набралося всього п’ятеро. Можливо, через літо: всі на дачах чи у відпустках. Нова експериментальна система голосування викликала чимало суперечок і обговорень: зовсім неочікуваним нюансом стала необхідність голосувати за свою роботу. Але залишимо організаційні питання для адміністраторів і перейдемо до перегляду робіт.

Новачок в спільноті, Queen Patatu (Patatu), одразу ж кинувся в бій зі своєю конкурсною роботою. Доволі незвичні квіти, можливо, належать позаземній флорі. І хоча балів робота отримала найменше, потенціал у автора відчувається неабиякий.
legomoc

Білі троянди від flambo14 (Серёжа) мають дуже хитру будову і цим привертають увагу, але вазу хотілось би бачити більш досконалою. Четверте місце за результатами голосування.
rose lego

Наступною за кількістю набраних голосів є робота, що дивує одразу з декількох причин. По-перше – шоломи лицарів в якості квітів, по-друге – ваза, секретом будови якої Maxim Baybakov (MaximB) люб’язно поділився з нами. Дуже гармонійна саморобка!
лего букет
lego technique

Робота, автором якої є Александр Сухов (СаатусМолотус), вже з’являлась в нашому огляді. Бутони, зовні прості за конструктивом, але з таким майстерно підібраним поєднанням кольорів – головна принада цієї саморобки.
lilia lego flowers

І, нарешті, з невеликою, але перевагою, вийшла в лідери майстриня Ольга Родионова. Хризантеми з деталей серії Bionicle просто чудові. Презентація з розмитим заднім планом додає об’єм і робить квіти більш живими!
amazing lego flowers bionicle
flowers lego moc

Попереду наступний етап: домашні тварини. Сподіваємось на збільшення кількості як учасників для росту конкуренції, так і тих, хто бере участь в голосуванні.

Бажаємо творчих успіхів!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *