Фортеця Карак Кадрін – LEGO Саморобки – Українські Майстри

Всесвіт Warhammer Fantasy не настільки популярний серед спільноти LEGO, як, наприклад, Середзем’я, але для Dwalin Forkbeard він – невичерпне джерело натхнення. Цього разу на нас чекає авторське бачення однієї з найвідоміших фортець гномів, Карак Кадрін.

legomoc

Мовою гномів Карак Кадрін приблизно означає “Цитадель на перевалі”. Вона розташована на південь від важливого Перевалу Піків, який в минулі часи дозволяв гномам перетинати гори з заходу на схід. Коли гноми залишили східний регіон Краєсвітних Гір, значення маршрута одразу зменшилось.

lego minifigures dwarf
саморобка лєго

Ця фортеця – житло сильного клану гномів, чия мета – зберігати Перевал відкритим. Жодного разу він не був захоплений, попри багаточисельні осади. Карак Кадрін залишається одним з найбагатших осередків торгівлі із зовнішнім світом, оскільки здіймається над східною частиною Імперії і Кіслєва.

lego moc karak kadrin
gates lego moc

Вбивці здійснюють паломництва в Святиню Грімніра, яка розташована в фортеці, і Карак Кадрін став відомий як неофіційний дім Культу Вбивць, якщо він взагалі може мати місце серед них.

lego guns moc

Ви можете подумати, що вже десь бачили подібну саморобку, і будете цілком праві: у автора були подібні ворота фортеці Барак Азріл, тож робимо висновок, що за думкою Dwalin Forkbeard такий тип фортеці найкраще підходить для гномів. Від часу створення попередньої цитаделі, автор, за його словами, не полишав думки про дещо більш грандіозне і масштабне.

самоделка лего форт Dwarrish Gates

Коли він був на половині шляху до створення цієї нової роботи, то зрозумів, що деталей щоб закінчити це у нього замало. Тому він запозичив запчастини по всій країні. І все одно, як справжній митець, залишився незадоволений результатом в повній мірі. Він говорить про слабкі сторони цього MOC і, можливо, в майбутньому зробить і покаже ще кращу версію. Можливо, це буде Караз-а-Карак, хто знає?

Нам залишаеться лише чекати на нові роботи Майстра.

3 Replies to “Фортеця Карак Кадрін – LEGO Саморобки – Українські Майстри

  1. Восхитительная масштабная работа!
    Лепнина, золотистые узоры и фактура камня на крепости отлично раскрывают постройку. Земля с деревьями тоже здорово вышли!
    Также понравились персонажи и их орудия.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *