Umbrella Store – LEGO Саморобки – Світові Майстри

Якщо ви живете на туманному Альбіоні, то частіше ніж парасольку ви купуєте тільки хліб. І тоді Umbrella store таке ж відвідуване місце, як кав’ярня Starbucks.

Магазин парасоль від ExeSandboxвиконаний у форматі класичного модуляру. Є відчуття змішання архітектурних стилів – англійського та американського. Адже обробка верхніх поверхів дощатим фасадом властива американським будовам 30-х років, але саме це робить роботу такою цікавою. Реалізація віконних рам, підвіконь, карнизів – додає зовнішньому вигляду будівлі лакончность і реалістичність, яку хотілося б побачити в новому серійному модулярi. І якщо верхні поверхи відносять нас до Брукліну, то перший поверх, з кричущою червоною телефонною будкою, не дає нам помилитися – ми в старому, добром Лондоні.

Одним з недоліків робіт подібного типу є відсутність опрацювання внутрішнього простору. Але це не наш випадок. Umbrella store має багате внутрішнє наповнення. На першому поверсі розташована старовинна лавка з продажу парасольок. Оздоблення стін всередині також дуже стильна.

Про те, що бізнес цей має багату історію свідчить маленька майстерня на другому поверсі, де виробляються парасолі ручної роботи. Особливо чудово зображений процес крою тканини. Дуже виразний і стелаж з тканинами і нитками. Саме такі дрібнички наповнять модуляр життям та історією.

Третій поверх, як годиться – маленька квартирка господаря крамниці. Приміщення досить аскетичне, але друкарська машинка говорить про гарне англійське виховання. Якщо ви помітили, автор використовує художній прийом кольорового акцентування. Перший поверх сповнений кольору, виділяючи магазин – як основний елемент роботи. Решта ж приміщення виконані в монохромі з одним кольоровим акцентом.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *