Вінницька вежа – LEGO Саморобки – Українські Майстри

Навколо нас – десятки і сотні споруд, повз які ми ходимо щодня. Перетворити їх на LEGO саморобку – справжня майстерність. Вінницький АФОЛ flambo14 створив модель однієї з архітектурних візитівок свого міста.vinnitsa water tower
Збудована 1912-го року в центрі міста за проектом архітектора Григорія Артинова водонапірна вежа, а за сумісництвом – пожежна каланча, практично зберегла свій первісний вигляд, незважаючи на Першу і Другу світові війни. Ця витягнута по периметру будівля (чотири на сім метрів) є однією з прикрас Вінниці і має статус Пам’ятки культурної спадщини України.
башта Вінниця
Перший ярус, виконаний у вигляді постаменту, має форму косого восьмикутника. Саме на відтворення правильної форми та схожості з оригіналом, за словами автора, було відведено найбільше часу з десяти годин праці. Червона цегла наступних п’яти ярусів в LEGO варіанті зроблена з цеглинок кольору Dark Orange. У великій кількості він зустрічається в ексклюзивному наборі 10224 Town Hall, який було придбано спеціально для цього проекту. Аскетичний вигляд цегляної башти, мінімум прикрас і вузькі вікна надають вежі рис середньовічної споруди. Купол, що височить над будівлею, має невелику надбудову у вигляді башточки. Годинник з двометровим циферблатом щогодини відбиває час мелодійним дзвоном.
водонапірна вежа Вінниця
Загальна висота вежі – 28 метрів, LEGO саморобки – 62 сантиметри, що дає масштаб 1:45 – майже ідеальний до масштабу мініфігурки. Загальна кількість делалей – 4330. Грандіозно!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *