Чiп та Дейл поспiшають на порятунок – LEGO Саморобки – Українські Майстри

Наш Український Майстер, Adwind, не втомлюється намагатися підкорити проект LEGO Ideas. Ще одна ліцензійна ностальгічна тема – «Чіп і Дейл» від Disney. Підтримай нашого талановитого Будівельника своїм голосом! Перший етап відбору вже пройдено! 

— Голосувати тут! —

About project:

Chip ‘n Dale: Rescue Rangers

Спостерігаючи за цією барвистою класикою в дитинстві, я мріяв стати членом їх хороброї команди і щодня стикатися з запаморочливими пригодами! Упевнений, що і багато хто з вас 🙂 Час проходить, але це ще один чудовий дитячий спогад, який надихнув мене на створення цієї ідеї!

Про модель

Ця модель складається з майже 500 деталей і включає в себе всіх 5 членів команди Rescue Rangers і їх культовий літальний апарат, побудований Гаєчкою :). Також є підставка, схожа на зруб дерева, і сходи для балансування літака і додаткової гри.
У цій споруді я використовував тільки існуючі елементи з деякими змінами коліру і оригінальними принтами!

Пасхалочка

Ті, хто стежить за мною, знають, що в кожному MOC, який я роблю, є пасхальне яйце! Якщо вам вдалося його знайти – залиште коментар 🙂

Личное

Я вклав стільки любові і ностальгії в це творіння, скільки зміг. Цей мультфільм дуже особливий для мене, і на цей раз я не ставлю за мету досягти 10 тисяч, так як я навіть не впевнений, що він може пройти модерацію, тому, якщо ви читаєте це, то вже є один щасливий хлопець позаду екрану!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *