Світ великого автоспорту – LEGO Саморобки – Всесвітні Майстри

Продовжимо розмову про автоспорт, але вже в іншому “форматі”. Manuel Nascimento приклад тих майстрів, які після першої ж публікації свого творіння стають відомими на цілий світ! Його специфіка – наддеталізовані моделі гоночних болідів з Lego Technic. На першу роботу, Porsche 919 Le Man, його надихнула перемога цього боліду в 24-годинних перегонах Le Man 2015 року. В моделі відкриваються дверцята, моторний відсік, працює освітлення.

Porsche Le Mans LEGO moc

Дизайнери компенії LEGO також розробили свій варіант моделі гоночного автомобіля для 24-годинних перегонів – набір 42039:

42039 lego technic

Варто згадати, що у всесвітньо відомих перегонах на 24-и години Ле Ман, команда Порш не брала участі з 1998 року. Проте дебют моделі 919 і повернення до перегонів в 2014-му році принесло Порш третє місце, а 2015-му – перше.

LEGO Technic - Porsche 919 - Le Mans 2015

В 2016-му команда знову виборола перемогу і автор пообіцяв зробити модель поточного зразку. Можливо, на перший погляд, автомобіль не надто змінився, але увага до дрібниць і реалізація візуальної частини моделі просто вражають!

LEGO MOC Technic

Дивлячись на неї, не одразу помічаєш, що виконана вона з LEGO Technic, а грамотне поєднання кастомних декалей з правильною подачею примушують повірити, що автівка справжня.

саморобка лєго технік

Окрему увагу приділимо відеопрезентації, як однієї з найважливіших складових всієї роботи. Вона виконана за канонами презентацій справжніх автомобілів і варта вашої уваги.

 

P.S. LEGO також випустила цей славетний автомобіль для перегонів, що вигравав в Ле Ман три роки поспіль, в серійному наборі Speed Champions 75887.

lego 75887

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *